| Bunddy a întrebat:

Intrebare pentru baieti : S-a intamplat vreodata sa refuzati o fata care dorea doar sex? Pe ce motiv?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Niciodată nu am refuzat sex de la o fata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Na vrut niciuna de la mine doar sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Că era grețoasă.

| cristinutafrumushikamea a răspuns (pentru sadrian46):

Buna seara stimate domn! cu toata stima si respectul va doresc o moarte cat mai curanda si mai dureroasa. multumesc si o seara frumoasa asa ca dvoastra!

| sadrian46 a răspuns (pentru cristinutafrumushikamea):

Mulțumesc de urare. Voi vorbi cu doamna cu coasa să aranjăm asta.
Dar nu știi un lucru. Că moartea nu doare.

| mihai69 a răspuns:

1. Nu.
2. Pentru că nu am avut ocazia...

| Hammurabi a răspuns:

Da. De multe ori.
Mai ales de pe la 20 de ani în sus.
Pentru că eu nu sunt de utilitate publică, nici actor porno și nici mașină de făcut sex.
Și nu prea au existat perioade în care să n-am o parteneră stabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte nu refuzam, dar de cand lumea s-a schimbat am refuzat cateva pentru ca ba au copii mici ba sunt feministe din astea de urasc barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca esti tare laughing dar eu nu cred ce spui tu acolowinking

| CristianPetre2002 a răspuns:

Că nu sunt simp si nu ma dau la toate ștoarfetele planetei skull

| Vladimir123779 a răspuns:

Da era in liceu (clsA9 ) era o foamna frumoasa frumoasa rau sexy imbracata la "4 ace" aveam timp, puteam merge la ea aveam si bani la mine ~500lei MD) doar ca pe atunci eram cam prost si timid (msi ales cu fetele)si in loc sa ma fi dus la ea (eu sunt si foarte inalt si nu se vedea diferenta de varsta) si m-am urcat in autobuz Bff)laughing prost am fost:-( :-( :-:-( si cam asta a fost prima mea experienta cu o dama de companie... Si si acum inca imi pare rau...