| Patty_8050 a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI... sper. Cum incep o relatie de prietenie cu un baiat care *probabil* stie ca il plac?

5 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Daca te place si stie ca il placi, asteapta! La sigur va face el primul pas!

| bau0217 a răspuns:

Pune o colega sa "te dea in gat" baiatului respectiv, adica spune-i sa ii spuna ca il placi si ca ti-ai dorii foarte mult sa fi cu el.

| uSeR_6817 a răspuns:

Vezi daca da si el semne ca te place, si daca te place lasa-l sa iti ceara el prietenia. In caz de e mai timid, cerei tu prietenia daca nu vrei sa-l pierzi

| Graftzoor a răspuns:

Lasal pe el primul si apoi vezi daca si el te place

| andreidiaconescu a răspuns:

Nu sunt expert dar poti astepta sa te porti politicos cu el si daca te place cu adevarat face el primul pas daca nu ii poti sa iti iei inima in dinti si sa ii zici ca il placi daca te iubeste raspunsul este 'da' daca refuza imi pare rau eu iti pot da sfaturi oricandbig grin P. S mult noroc!