| AureolaMofetica a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Sunteti atrasi de o pitipoanca proasta, imbracata toata in roz, cu o mie de accesorii si machiaje, dar care arata superbine?

10 răspunsuri:
| jockers a răspuns:

Pai sincer esti atras dar pentru o aventura nimci mai mult. acestea nu sunt genul de fete cu care sa ai o relatie indelungata

| Marius94_5839 a răspuns:

Mie,personal, imi este SCARBA, de o asemenea faptura.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

NU! Cel putin in cazul meu, daca fata nu ma atrage intelectual nu simt nici o atractie fizica fata de ea. pentru ca pe dinauntru e goala...

| FireLove2000 a răspuns:

Daca e fara minte nu are rost.Eu mi-am ales o fata si desteapta si isteata.Deci dupa mine numa roz arata rau si daca ii machiata ca un clovn UHH.

| EnvyU a răspuns:

Da pai ce sa faci cu o urata desteapta si stearpa? laughing mai bine una proasta da sa ai la ce da.

| zaharelstef a răspuns:

Hai so lom logic pai cum sa spui tu. ucigasuldeprostie. da misto nume est tare nu alta omori prostia ce sa mai vb ..ca daca nu desteapta nu te atrage pai stai asa ca oameni destepti cu adevarat sunt foarte putini stai asa daca ea are un intelect mediu ca tine ca mai mult ca sg nu ai u 2-3 facultati si ai uitat sa ne anuti si pe noi fii serios ca daca se pune in poala ta una frumoasa de lesina lumea pe strada u iti dai drumu lasat-o moarta cu ipocrizia asta gen frate daca nu-i frumoasa nu ma atrage ..hai ma nu te atrage sa ai o relatie cu ea da sa o tavalesti oleaca prin pat ar merge va garantez eu si nu e un baiat care n-are obligati suficent de prost incat sa refuze o partida de sex cu o super bunaciune doar pentru ca e proasta hai sa fim seriosi prostia e in jurul nostru fratilor insa eu prefer sa fiu prost decat ipocrit si sa ma dau cine nu sunt prefer sa fiu eu asa cum gandesc cu adevarat asa cum trebuie

| Leon a răspuns:

S-ar putea ca atractia sa fie destul de superficiala, daca acea fata nu e capabila sa isi demonstreze feminitatea.

| xcore a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.da,de ce trebuie desteptaciune?
2.alea se dau jos oricum...laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Clar nu.
Tot o pi2da,2 tatze, un cur si o gura au toate fetele nu? De ce sa-mi iau una care arata de pe DN1?