| Alexandra97_9890 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : V-ati simti atrasi de o fata la fel de slaba ca Cece Jones de la "Shake it up "?

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Uite o intrebare penibila, nici macar n-am intentia sa google Cece Jones, asa de tare ma intereseaza de cat de slaba ii sau cine ii.

Nu m-as simtii atras de o fata doar ca este slaba ca x, sau care are ochii ca x.Grow up si da-ti seama ca nu conteaza doar cat de slaba esti ca sa atragi.

| Inkheart a răspuns:

In primul rand @degette, Alexandra e nume de fata. Ma rog. Si ca sa raspund si la intrebare, cine stie cum arata astea in realitate, sunt supermegaultraextra machiate.

| degette_1911 a răspuns:

Da,cine nu ar fi atras de o fata care arata asa sti ii pui intrebarea aia Esti gay? happy

| heddy10 a răspuns:

Da

| pualmea a răspuns:

Da doi ani! 1 :X

| angelina_1111 a răspuns:

Daaa e draguta!

| Looryane a răspuns:

Da