| Rose_2860 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele usoare/prostituatele?big grin Sincer!big grin

Răspuns Câştigător
| danyyyel a răspuns:

Cand vad prostituatele la televizor merg la baie... ma doare capul e ca si cum unui rocker iar place sa asculte manele.laughing)
Fetele draguta cu capul pe pamant sunt cele mai potrivite...

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai, daca e frumoasa, fara virusi, daca nu e galeata, daca nu vrea bani si daca nu are gura sparta... da imi place o astfel de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina la satisfacere...Doar atit imi plac.

| Anca a răspuns:

Cred ca le plac femeile cu experienta, nu cele care au fost platite pentru a oferi placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Chiar deloc.

| www a răspuns:

Danyyyel :Fetele draguta cu capul pe pamant sunt cele mai potrivite
Ah si eu care credeam ca fetele cu capul pe umeri si picioarele pe pamant sunt cele mai potrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatele mele... fetele usoare si femeile divortate.
Singurele care stiu ce vor.

| r8driver a răspuns:

O prostituata nu are cum sa-mi placa... a-mi satisface placerile si atit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că toți care afirmă că le plac fetele ușoare/prostituatele/divorțatele/ș. a. primesc inutil. Ce se întâmplă fetelor? Nu vă place adevărul?

| buli a răspuns:

Nu, sunt aiurea. Adica toti o iau in pat si baga pe ea intruna si dupa sa fiu si eu cu ea? nu numi plac!

| stefytm a răspuns:

Eventual daca m-am imbatat si nu stiu ce face, cu ce se ocupa... POATE! dar dc stiu ce face...cam imposibil