| Sufletel_7696 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, va rog rasundeti sincer si cit mai rapit, please. Am nevoie de ajutorul vostru, nu stiu ce sa mai cred. Raspundeti va og la urmatoarele intrebari:
1. Ce va place cel mai mult la o fata?
2. V-ati indragosti de o fata cu trei ani mai mica, care are o gindire matura si este destul de draguta si se comporta bine?
3. Cind sarutati o fata?
4. Dupa ce o sarutati simtiti ceva pentru ea, va mai ginditi la ea, va indragostiti de ea?

Răspuns Câştigător
| petitdreamer a răspuns:

1. Fiecare are propriile lui placeri: unii ochii, altii parul, altii fata, altii corpul, etc.
2. Da!
3. Cand e momentul oportun ( primul sarut), si cand vedem ca asteapta asta.
4. Depinde de la baiat la baiat: unii saruta, pentru ca sunt indragostiti, altii "insista la etaj, sa se deschida la parter", iar altii din pura placere pentru sarut sau fata

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Salut, sper ca raspunsurile mele sa te ajute.
1. Mainile, in special unghiile.
2. Desigur.
3. Oricand e nevoie, oricand simt ca trebuie.
4. Pai. altfel nu as mai saruta-o?

| noooname a răspuns:

1 - Frumusetea interioara conteaza cel mai mult. Si a exterioara conteaza, desigur.
2 - Normal ca da.
3 - Cand imi este cel mai dor de ea.
4 - Da. Daca exista iubire intre noi, ma simt super.
Daca o sarut din putina obligatie, cu timpul ma voi indragosti de ea pentru ca ''dragostea vine iubind''. :d

| MoreTime a răspuns:

1. Un zambet cald si dulce e cel mai frumos si atragator gest din partea unei fete, parerea mea...
2. Da desigur, daca e matura, etc etc etc, da, in fond 3 ani nu-s 5 nici 7 nici 10
3. Oricand am ocazialaughing nu trebuie sa existe un moment special, trebuie sa o faci oricand iti vine sa o faci iar partenera(ul) la fel.
4. Sarutul e manifestarea dragostei, atata timp cat constientizezi asta si nu o faci pur si simplu ca o faci, adica daca simti dragostea ca pulseaza in tine... Da, imi provoaca niste sentimente mai profunde

| Sufletel_7696 explică:

Merci mult mult tuturor... :*:*