| miruna013 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:vi se pare penibil sa va intrebe o fata daca vreti iesiti in oras(film, cafenea)?

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Ar fi minunat...pana la urma toti suntem oameni.care e problema daca intreaba o fata? poate ca baiatul nu isi da seama ca fata il place, asta inseamna ca fata trebuie sa astepte?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi se pare penibil dar nici nu as accepta oferta ei.

| Jack a răspuns:

NU,dar dupa modul in care formuleaza intrebare daca nu ii prea prostut isi da seama daca esti plictisita si ai iesi cu oricine numai sa nu stai in casa sau vrei ceva de la elhee hee, o sa isi da seama dupa voce happy!

Răspuns utilizator avertizat
| MonterDoc a răspuns:

Nu. ba chiar e ok...scapa el de o grijawinking

| tyty_1709 a răspuns:

Nu

| cosmiinandreii a răspuns:

Nu.Chiar nu mi se pare penibil deloc.