| xXx_6966 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Voi puteti continua actul sexual dupa orgasm? Eu nu pot. Ma imt foarte incomod.parca ar fi o durere dar nu e durere. Ce ar trebui sa fac ca si eu sa pot continua dupa >orgasm?

Răspuns Câştigător
| rino90 a răspuns:

1. e f ok sa nu poti, doar sa fi inca prea prea excitat sa mai vrei imendiat sau sa ai ambitie
2. fa o pauza sau daca vrea ea neaparat zi sa te incinga din nou, zi sa o suga sau ceva
3. sincer e suficient odata si e f normal sa te deranjeze a doua oara, dar se poate daca vrei
bft

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu nici eu nu pot...Ma gadila prea tarerolling on the floor

| Phutui a răspuns:

Mdahappy fa 5 min pauzahappy si da-i din nouwinking

| crissnebb83 a răspuns:

Cateva minute de pauza sau miscate foarte incet sa vezi ca senzatia dispare si e ok