| flory_4517 a întrebat:

Intrebare pentru baietii.:am boservat de foarte multe ori ca f. multi baieti daca vad o fata mai frumoasa...se despart de iubita actuala sau se uita numai dupa aia mai frumoasa. de ce?

10 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Pentru că au fost cu "iubita actuală" de treflă. Şi nu "foarte mulţi". Puţini fac asta. Sunt şi fete care fac faze asemănătoare.

| fgch a răspuns:

Ehee...Nu e chiar asa.Depinde despre ce baieti vorbesti.Cei tineri intr-adevar, asa fac.inca nu si-au facut o idee despre viata.La cei mai invarsta (20>) nu mai e asa. Daca tine la ele, iar acestea le satisfac nevoile(nu ma refer doar la cele sexuale) nu mai stau lucrurile chiar asa.Nu prea exista tendinta de a abandona iubita actuala pentru una posibila.(prea multa bataie de cap dupa aia)Ah si mai e inca ceva.omul tinde sa doreasca tot ceea ce nu poate avea tongue

| adi4ever a răspuns:

De boi, nu toti sunt asa

| Damii a răspuns:

Pentru ca ei se gandesc la frumusete nu la dragoste. Isi parasesc iubita care ii iubeste si se duc la niste fete care habar nu au ce inseamna dragoste...

| Damii a răspuns:

A si scz...nu am vazut ca e pentru baieti (sunt fata)

| anaid a răspuns:

Scumpo,frumusetea este subiectiva.Baietii de acest gen nu isi iubesc prietenele, cauta distractie si normal ca tot ce conteaza este un chip si un corp frumos.Dar pentru fiecare dintre acei baieti.o sa existe o fata mai mult sau mai putin frumoasa care o sa ii determine sa nu mai procedeze asa.La un moment dat o sa se indragosteasca si.frumusetea altor fete o sa fie inutila.O sa conteze doar Ea.

| WOLVERINE_1558 a răspuns:

Pentru ca 90% din baieti nu stiu sa iubeasca. crede-ma sunt baiat si stiu asta dar eu am avut norocul sa intalnesc cea mai frumoasa, draguta, iubitoare ingerasha din lume si ea m-a invatat cu adevarat ce inseamna sa iubesc. chiar daca ne-am despartit si am ramas cei mai buni prieteni eu tot o iubesc si acum lucrez la o melodie sa i-o cant de impacare. dar sa revenim la intrebarea ta... pai aia 90% din baieti vor doar sex sex si iar sex. si asta e cand vad una frumoasa deja au in minte cum e sa faca cu ea.

| Deniisze a răspuns:

Nu toti sunt asa. Unii daca o iubesc cu adevarat pe actuala iubita nu o lasa pentru una mai frumoasa. happy Altii sunt mai nesimtiti si fac asta si nu se gandesc la ce pierd sau la ce lasa in urma. Urat din partea lor!

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Pt ca e mai frumoasa e mai atragatoare si la fosta nu prea ai ce sa vezi si ne despartim si o loat pe aia frumoasa

| ThePunisher a răspuns:

Nu e asa deloc. Eu personal am vazut 'n' fete care aratau mai bine decat prietena mea, dar frumusetea nu inseamna numai aspectul fizic din punctul meu de vedere. Eu, si sunt sigur ca mai sunt multi ca mine, nu sunt genul care sa insel sau sa parasesc dintr-un motiv de genu. Persoanele care fac asta mi se par superficiale, indiferent daca sunt baieti sau fete. Daca tii la cineva cu adevarat, poate sa arate ca Megan Fox sau ca Robert Pattinson, sau ce alte vedete aratoase or mai fi, cand iubesti nu inseli.