| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru barbati : cum preferati femeile? Cu sau fara par pubian?
Aceeasi intrebare si pentru femei.Cu sau fara par pubian la barbati?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-o pune pe „tava", si are păr, ce faci, renunti, pentru ca are păr? Nu vă mai prostiti. Pretentiosii sunt doar cei care vad pasarica sau penisul pe site-uri xxx.

| MarianWLF a răspuns:

Prefer fara, mi se pare mult mai curat asa, si fata poate simti fiecare sarutare sau atingere, e mult mai avantajos.

| RAY a răspuns:

Fara,dar cred ca vrem asta ca am vazut in filme porno, in mod natural femeile au par pubian iar asta nu era un criteriu de selectie

| Drimmero a răspuns:

Fara padure de taiga!

| LoveSleep a răspuns:

Cu, dar gagică-mea nu pricepe...

| Andreeush a răspuns:

Fără.

| Frank51 a răspuns:

Fara, sau foarte mic.

| FaraNumePls a răspuns:

Fara lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer fara.

| Eduard196 a răspuns:

Care durere in corp ti se pare normala? Nu e normal. Nu o mai face

| SalutCeFaceti a răspuns:

Daca labiile vaginului sunt retrase, mici, prefer cu par, daca sunt mai "grase" (voluminoase), prefer fara.

| Alecsandriii a răspuns:

Fara

Răspuns utilizator avertizat
| Ştefania1989 a răspuns:

Clar faraa laughingeste mult mai ingrijit. Cu par arata foarte scarbos de asemenea si la fete

| Trachi a răspuns:

Fara,sau foarte putin!