| JosePpPp a întrebat:

Intrebare pentru barbati.

Sex anal sau normal? Care va face sa ejaculati mai repede?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Logic că sexul anal, anusul fiind mai strâmt te face să termini mai repede + că intervine și psihicul.

| RAY a răspuns (pentru Azµre):

Ai dreptate

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Eh depinde si de placerea parteneri, daca e cu prezervativ sau fara etc etc

| Cristiann25 a răspuns:

Iti place sa bagi morcovu in fund?

| JosePpPp explică (pentru Cristiann25):

E binisor si asa tongue Intrebam care loc ii face pe ceilalti sa termine mai repede

| Vi003 a răspuns:

Sex anal...clisma inainte, ca altfel te transformi intr-un desfundator de drumuri si utilajul tau nu face fata.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| MadalynaOke a răspuns:

Sexul anal e gay bei! Sau inventat femeile degeaba nu?

| 22andreea22 a răspuns:

Cred ca barbatilor le plac amandoua. am cunoscut persoane carora le-a placut sexul anal si persoane care in urma experientei au ramas cu o amintire mai putin placuta. depide de calitatea sexului, de ce asteptari ai, cu cine practici... poti avea un orgasm rapid in urma sexului anal pentru ca iti da o alta stare fata de cel vaginal sau poti avea o stare neplacuta din mai multe motive si sa iti treaca pofta de sex, automat iti place mai mult cel vaginal. e o chestie de percepere si analiza a senzatiilor si a factorilor care le influienteaza.

| Ionut19CT a răspuns:

Oral happy tongue