| cryss_6160 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Am 13 aproape ani si imi place un baiat din clasa cu mine si am aflat ca si am aflat ca si el ma place dar e deja cu o prietena mea... oricul nu as vrea sa fiu cu ca pentru ca desi il plac e putin nesimtitbig grin... dar cand mai merg cu prietena mea prin parc mool etc vine si cu el si ma excit Ce pot face ca sa scap de roblama asta?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Te exciti? Cum faci asta daca nu stii sa scrii romaneste?

| BubuLina999 a răspuns:

Mai micuta esti tare rau ...respectele mele.laughing m.ati facut sa rad azi de dimineata.ms...

| Ciresikaaa a răspuns:

Hey iesi afara dar fara el, faci lucruri amuzante si etc.
dar totusi nu te poti ascunde daca ti coleg de cls m-ai bine te indragostesti de alt baiat si gata laughing

| cryss_6160 explică:

Cu intrebare asta am vrut sa vad cat de mult respectati utilizatorii...pentru ca multi nu au respect pe siteul asta...decat sa va bateti joc de oameni, cand vedeti un utilizator cu o intrebare aiurea nu raspundeti.Am vrut sa va atrag atentia cu intrebare asta: NU VA MAI BATE JOC DE UTILIZATORI, MAI BINE NU RASPUNDETI. (intrebarea era la bataie de joc casa va pot arata mai bine)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai voie sa te citez un pic? mersi.

"si imi place un baiat ", "si am aflat ca si am aflat ca si el', 'nu as vrea sa fiu cu ca pentru ca', "scap de roblama asta".

straight faceaaa? ce sa mai zic? nu ai cum sa te exicti daca vine si ala cu voi in parc laughing si care e problema? ca te exciti? stii macar ce inseamna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a reusi trecerea intr-o alta dimensiune in ceea ce priveste o posibila relatie cu acest individ, te rog sa te arunci de la etajul 7! sper din tot sufletul sa dispara toti acesti copii analfabeti. Va multumesc