| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! ati sta cu un baiat care face sau a facut oral?

12 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Da...dar daca nu stiu.cu atat mai binelaughing

| AnGeL a răspuns:

Eu una nu
sory!

| bengal a răspuns:

Fetelor le place sa li se faca oral. Daca este vorba despre tine, ai pus-o, nu mai scapi de ele.

| anonim_6002 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

| anonim_6002 a răspuns:

Nu

| :X pinky love you :X a răspuns:

Hm... Da poate. Acuma depinde si cui i`a facut si depinde si de circumstante. De facut, nu cred ca ar fi nevoie, atata timp cat eu nu prestez astfel de servici, nici nu am nevoie de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unu am facut oral si imi place la nebunie nu vreau sa mi se faca doar sa facbig grin ati sta cu mine?

| Roxidd19 a răspuns:

Nuu

| TheSpecialOne a răspuns:

Cum sa vrei sa faci oral, asa te apuca pe tine? Si ce "circumferestante" au fost? A fost o gagica buna pe drum si eu am bagat-o intr-o tufa si i-am bagat limba-n cur.laughing Foarte fain.

| Ирина19 a răspuns:

Da,pentru ca atunci cand iti iubesti mult iubitul vrei sai faci orice,iti vine sa-l papi cu totul, sa-i faci chiar si sex oral, orice.Il doresti in intregime.Insa daca simti ca nu tii a face chestia asta nu o face doar de dragul lui, in primul rind tu trebuie sa-ti doresti asta.

| missbee a răspuns:

Fraieră să fii să nu stai cu el. laughing

| adriana_3818 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu vrea si el sa i se facalaughing)