| sokey a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE! Atitudinea perfecta si comportamentul care il asteptati de la un baiat ca sa va para seducator.

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Sa fie galant, respectuos, sa fie sensibil, sa nu fie gen : EU SUNT BAIAT SI NU MI ARAT SENTIMENTELE, afectuos, sa se preocupe si sa seingrijoreze si intereseze de fata, sa i dea in fiecare seara mesaj cu noapte buna si dimineata, sa fie glumet si sa i cumpere de ce nu, o floare, o inghetata, o ciocolata, orice :*

12 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mmmlaughing...
Sa nu aiba comportament din ala de prost gust, gen sa injure, sa scuipe si asa mai departe.Sa fie sincer, fizicul conteaza insa cu o limita, sa ma inteleaga si sa imi fie aproape.
De ajuns?

| Keyko a răspuns:

Sa fie romantic! si ma refer la detalii mici. de exemplu un zambet, o imbratisare, o gluma buna.

| iubesc a răspuns:

Corect, roamntic, cu capul pe umeri.

| Azµre a răspuns:

Majoritatea fetelor doresc să fie ținute în puf... trage și tu concluzia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educat, amuzant, sa nu-i pese ce cred altii, putin romantic, dragut, si sa fie el insusi.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Sa fie educatdar totusi indraznet big grin. Cea mai buna combinatie happy

| Ycu a răspuns:

Intrebare presupune (?), si un (care, cine, unde, ce )...

Răspuns utilizator avertizat
| sokey explică:

Multumesc mult pentru compliment.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Asta nu e o întrebare mă băiatule.
Învaţă ce presupune o propoziţie interogativă.

| sokey explică (pentru L7w7n7d7):

Vorbeste cel care nu isi poate scrie un Nick fara un numar. Apropo deodata ce au raspuns multi este o intrebare. Poate nu te duce pe tien capul dar pe mien da si stiu ca asta este o intrebare. One Love!

| GeooFenomenala a răspuns:

Baiatu trebuie sa fie baiat! Nici bleg dar nici prea durwinking romantic, pasional dar nici prea mult sirop :p sa aiba grija de fata cu care este ca de ochii lui din cap, sa-i arate ca ea este totul pentru elwinking sa o alinte, sa o sune, sa-i dea mesaje incontinuu sa arate ca ii pasa :p baftaa sper ca te-am ajutat :p!