| CLASSICUL a întrebat:

Intrebare pentru fete!
Buna! Ma numesc alina. Si am o problema foarte rara. cu prietenul, Mi-e cam rusine sa-va intreb si cam jenant treaba asta. dar o-sa incerc sa va povestesc cat de cat, poate ma puteti ajuta.
Deci, de fiecare data cand incercam sa o facem cu iubitu, el din un anumit motiv, (adica marimea penisului) nu poate sa m-a satisfaca sexual. sad cateodata m-a mai prefac ca imi vine si asa mai departe. dar nu e asa straight face

El si-a dat seama ca nu poate. si de atunci s-a suparat pe el insusi, si nu prea mai vorbim dess, si nici pe telefon nu-ma mai suna dess, cum obisnuia odata sa faca.
Sunt de 1-an si jumatate cu el, si tin f foarte mult la el, si nu vreau sa il pierd in nici-un caz.
Are 17 ani (dupa o luna face 18) 1, 75 inaltime 67 de KG si 5-6 inch-uri la stiti voi ce.
Ce sa m-a fac? datim niste sfaturi va-rog din tot sufletu!
Sunt/exist pastile de marit penisul? sau exist ceva exerciti naturale cu care se-ar putea mari penisul?

Apropo, doar daca va intrebati. Nu-am imi e mare vaginul in sa nu fie normal!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

6 inch=15.2 cm Nu iti ajunge atat?

23 răspunsuri:
| CLASSICUL explică:

Scuzati-ma pentru greselile literale

| Necunoscută a răspuns:

Îţi zic eu. Suflă-i în cur şi i se lungeşte.

| dreamgirl16 a răspuns:

Eu una nu ma pricep in domeniul asta...insa in primul rand trebuie sa ii dai atentie lui! Sentimentelor lui. spune`i ca nu conteaza "magia" din bagheta in momentul asta...ci multe alte lucrurismug incercati sa faceti peeting[stii ce e ala, nu?] si numa dupa un timp sex, poate ca at veti simti aman2. ceva ceva iar daca nu ce sa zic.am tot vazut pe net anunturi cu marirea penisuluithinking app sa te intreb ceva:ce zici la 17 ani marimea de 11 cm e bine?

| Rares2594 a răspuns:

Sunt medicamente, cauta pe google sau spune-i sa faca Laba de 2 ori pe zi timp de o saptamana, si daca tot nu-i ajunge inca 1 apoi o sa vezi ce penis o sa aiba, vorbesc serios, foarte seriosbatting eyelashes Laba.inseamna masturbare la baietii, da cred ca stiai chestia asta.sau o poti face tu printr-un sex oralwinking Bafta

| MuñequitaLoka a răspuns:

Esti sigura ca asta e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca nu conteaza marimea baghetei, ci magia din ea laughing

| nekokami a răspuns:

Hmm.Stiai ca o mare parte dintre femei nu pot avea un orgasm doar cu penetrarea?¿sunt destul de rare femeile care au un orgasm doar cu penetrarea.incearca pozitii in care perechea ta poate sa iti atinga clitorisul(el pe spate si tu deasupta intr-o miscare de vaiven).Si vorbeste cu el deschis despre asta. Daca tu nu ai un orgasm nu inseamna ca el nu o are destul de mare.

| gigel68 a răspuns:

Incercati un 69 sau o pozitie in care penetrarea este mai profunda.
daca nu va descurcati incearca in 3... ma ofer voluntar, azi nu iti cer nimic in schimb.

| stresulicy a răspuns:

Da esti ori curva ori proasta. abia stii sa scrii si vb de inchlaughing) 15 cm e marimea normala ce draq esti vaca cata **** iti trebuie?

| Overdose a răspuns:

Să fim serioşi, dacă nici la 15 cm nu te poate satisface cum trebuie, apăi mai în glumă, mai în serios, trebuie să contactezi un negru! Lăsând gluma la o parte, sunt de părere că magia contează, iar mărimea este doar un pretext stupid!

| ZaKid a răspuns:

Buna!
Din cate stiu se face operatie pentru marirea penisului.
Esti sigura ca nu este o problema de potenta?
15.2 cm este prea putin...
15 ar trebui sa fi avut de la 14 ani...
La aproape 18 ar fi trebuit (NORMAL) sa fi avut 20-22 cm.
Nu stiu ce sa spun.Cel mai indicat ar fi un control ginecologic.
Numai bine.

| Moni_9854 a răspuns:

Eu cred ca e lipsa de comunicare,,nu stiti,,nu va cunoasteti deloc an aceasta privinta,,, alunga retinerea si vei vedea schimbarea,, succes!

| floryyn91yy a răspuns:

Cica Adddddddy, la 18 ar fi trebuit sa aiba 20-22 pai eu am auzit ca ***, creste pana la 20 si ceva de ani, inseamna ca dupa tine marimea normala ar trebui sa fie macar 25-26, nu?(((((

| asdfggg a răspuns:

Esti baiatwinking probabil ca penisul tau e mic si ti-e teama ca nu poti satisface sexual.

| Dienutssa_8012 a răspuns:

Alina...nu stiu ce sa zic nu mi s-a intamplat niciodata asta insa te sfatui sa ai grija ca din cate am auzit daca el nu e bun pentru asa ceva...iti v-a produce sh tie prbsad

| delia18 a răspuns:

Fata iti zic ceva : am auzit, nu am incercat cauta un negru african...ia-l f****e cu el ca se zice ca au bagheta mare...dar 15 cm nu-ti ajunge? atunci fa cutvo sti ceva; sugeo sugeo sugeo pe sistem.laughing

| rolly3342 a răspuns:

Era faza ca a crezut ca 1 inch e un centimetru hhhhaaahahaha OMG.(inch-uri laughing hahahahaha ))

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca va placeti cu adevarat, nu cred ca relatia voastra trebuie sa se baseze pe sex.

| NoNameMe13 a răspuns:

Daca nu merge sa faci sex cu el, incearca cu manualul de romana :-)
Bafta! O sa ai nevoiehee hee

| Keepitpink a răspuns:

Inceracti si voi alte pozitii sexuale sau controleaza tu miscarile. poate ca asa vei simti ceva.incearca chestia asta sincer.sau excital mai mult ca de obicei.incercati ceva nou si voi.winkingfunda?:*:*:*

| radustrike a răspuns:

Buna. Is Ambu sau mai bine zis radu. am vazut si eu, despre cei vrb, nu-i chiar ceva normal, am 16 ani si am cam 18 cm, mai bine dul la un cinecolog happy

| dreamgirl16 a răspuns:

Fata mea! ia`ti manualul de lb rom si descurca`te.acum serios.ce naiba!~?