| costi2193819831 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Cam,cum ar arata portretul baiatului ideal pentru voi?
exemplu:ochi mov,par verde,inat, facut slab gras etc...laughing

13 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Pentru mine ar fi; brunetel,ochii orice culoare, inalt, grasut, serios si dur cu unii, sensibil si copilaros si bland cu mie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista baiatul ideal, tindem cu totii catre perfectiune, dar nu exista!
Ma intereseaza sa fie un om de caracter, prea putin celelalte.
Te pup!

| AndreiGSQ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai nimerii un tip de 200 kg ar mai conta ca are caracter?

| gingergirl1 a răspuns:

Ochi caprui, par saten sau brunet, inalt(pana in 1, 80), slab(nu exagerat, sa fie ok) un zambet inocent si dragut big grin
Dreams, Dreams laughing

| Mikhtarian a răspuns:

Sa aiba vreo 2.06 metrii, sa aiba 100 de kilograme ( sa ma apere ) sa fie chelios si barbos, sa aiba tatuaje si o masina jjmekera.

| Stonely a răspuns (pentru Mikhtarian):

Du-te la Jilava si gasesti destia 1 si 1 laughing))))))))))))))

| MдĐдLiNид a răspuns:

Ochii mov cu tente de grii, parul negru ca fundul oceanului des si zburlit, inalt cu corpul bine definit de muschi(nu exagerat de musculos), cu pielea alba ca portelanul, un zambet cald si iubitor dar in acelasi timp si cu o tenta de smecher.

| adrianamara a răspuns:

Brunet,bine facut, inalt si cu simtul umorului!

| RisenAngel a răspuns:

rolling on the floor))))) fat frumos cu palosu gros

| lavida a răspuns:

Ochi caprui sau negri,par saten, inalt, slab dar nu exagerat, cu simtu umorului, dar si serios cand e cazu, sociabil, cu un zambet cald si iubitor de animale

| crash15 a răspuns:

Inalt (maxim 1, 90 m), subtirel, ochi verzi, cu simtul umorului si grijuliu