| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, care este cea mai buna metoda da a spune te iubesc unei fete? vreau parerea voastra cum v-ar placea sa va spuna un baiat Te iubesc! Sa vina direct la voi sa va spuna? Sa aduca un trandafir cu el? Sau sa va ia in brate prin surprindere si sa va spuna?

8 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu conteaza cum, nu conteaza metoda, important este sa fie sincer.Multi baieti spun "te iubesc"dar nu sunt sinceri, spun asta unei fete pentru a obtine ceva. Poti spune "te iubesc"si prin fapte si atunci iti dai seama daca e sincer sau nu, ca degeaba iti spune cuvintele magice daca nu dovedeste nimic.

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey acum depinde si de la ce baiat vine cuvantul magic "te iubesc".
Si parca dupa glas ii ei daca iti spun sincer sau nu.Multi care nu tineam la ei mi-au spus te iubesc, dar nu pareau sinceri(ba stateau cu capul aplecat, ba il spuneau intr-o tonalitate mai mult din plictiseala sau il apuca rasul etc).
Baiatul la care am tinut dragostea era intensa ne iubeam la fel de mult.Si i-am zis ca primul te iubesc sa fie special, s-o spuna atunci cand chiar simte asta. M-a luat de mana m-a privit in ochi si mi-a spus te iubesc.Atunci am simtit cu adevarat ca era sincer. S-a uitat adanc in ochii mei si parea destul de sincer, apoi m-a luat in brate.Deci aleg varianta cu imbratisatultongue bine ca si celelalte sunt gesturi frumoase dar depinde si de persoanawinking

| Andreia1 a răspuns:

Cel mai simplu e atunci cand te uiti in ochii ei si i zici ca o iubesti. si daca o mai si iei in brate e perfect.

| Mina a răspuns:

Mie imi place cand ma strange in brate si imi spune "Te iubesc!". Atunci parca ma strange si mai tare si chiar simt iubirea lui happy.

| Roxxet01 a răspuns:

Hmmm...asta depinde si de persoana dar eu zic ca mai bine direct nu prin alte persoane si daca ar fi si un trandafir sau depinde ce floare prefera ar fi si mai bine [parerea mea] big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fata da eu as vrea sa ma duca intr-un loc sa fim doar noi doi si sa ma ia in brate sa ma sarute si sa-mi zica te iubesc dupa sa ma pna jos si sa ma sarute mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde si daca acel baiat imi place...

Insa mi-ar place sa ma stranga in brate si sa imi spuna "te iubesc". si faza cu cu trandafirul, as prefera sa-mi dea numai la ocaziile speciale, pentru ca altfel ar deveni o obisnuinta, un lucru nesemnificativwinking

| betty_2276 a răspuns:

Sa fie toti prietenii ei de fata si sa ii spui in gura mare Te Iubeeessc:X Asa s-ar simti minunat parerea mealaughing Sau daca nu vrei varianta asta ii poti da un sms de dragoste siropoosslaughinglaughinglaughing:X