| pacalici a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce parti ale corpului va place sa va atinga iubitul vostru cand faceti sex? Vreau cat mai multe rasp.sau cum ati vrea sa anceapa el.

Răspuns Câştigător
| Onutza_8616 a răspuns:

Hmm... eu sunt mai noua, dar cred ca intai ar trebui sa incepi sa o saruti usor pe gat, apoi sa cobori pana la sani si cu o mana iti mangai prietena pe picioare, etc.big grin intelegi uh. Si zonele mai "fierbinti"big grin zic ca sunt partea inferioara a picioarelor.gatul mai ales.si apoi partea de la gat inspre sani, si cel mai important zonele intimesmug. Sper ca te-am ajutat cu ceva

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Tot corpul din cap pana in picioarelaughingfiecare parte a corpului ascunde cate o senzatie. daca stie cum sa atingawinking