| VanGogh a întrebat:

{Intrebare pentru fete} ce poate sa insemne asa comportament fata de un baiatse lingoseste, te acuprinde, cind te saluta zimbeste si te saluta cun glas vesel, sta alaturi de tine fara motiv,, iti pare ca te place dar nu este asa,, una avut tot asa comportament si mi-a parut ca s-a indragostit in mine,,, i-am spus ca si mie imi place de ea,, si nimic,, nunteleg logika fetelor aaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Aaaaa!
Dupa modul de a scrie nu iti dau prea multe clase, dar pun pariu pe orice ca ai o varsta inaintata si scrii pe aici la misto cu astfel de " intrebari".
Nu poate sa insemne decat: Aaaaaaaaaa!

| ema69 a răspuns:

Vai,vai si iar vai...Scrii intr-un mod execrabil.

| AnonimaPunct a răspuns:

Deci, crede-ma ca n-am inteles nimic din ce ai scris aici. te rog sa ne "traduci"