| MineIsLikeABridge a întrebat:

Intrebare pentru fete : ce v-ar placea la un baiat?(trupul si dati exemplu; comportamnet si dati exemplu; etc)

7 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

In primul rand sa ma respecte, sa ma iubeasca, sa stie sa ma faca mereu fericita si sa ma faca sa ma simt speciala :X Noramal, sa arate si bine si sa aiba si ceva in cap...Sa nu fie la sala de forta 24 din 24 happy Sa arate bine si la corp, dar nu ca un culturist X_x Sa fie ingrijit si bine imbracat! Cam atat conteaza happy

| Julia89 a răspuns:

Deci la 21 de ani trup nu neaparat cu muschi sa nu fie slab mort,comportamnet sa fie dragut cu mine, sa ne jucam in doi diverse jocuri,inteligent,putin smecher,sa se imbrace bine,sa stie ce vrea de la viata,sa fie bun la pat,sa-mi citeasca uneori gandurile,sa ma resfete,sa fie stapan pe sine, sa iaba un caracter puternic, sa fie frumos.ar mai fi multe

| pwp a răspuns:

Sa fie la fel ca Ian Somerhelder love struck
la tooot!

| Larisa a răspuns:

La fiecare varsta apreciezi baietii dintr-un alt pct de vedere.De exemplu la16-18ani,orice gest facut de un baiat este mega-super-extra tare,si crezi ca te iubeste,can mai cresti realizezi ca de fapt vrei siguranta, caldura, intelegere etc

| Lulu44 a răspuns:

Mie,personal, imi plac tipii slabuti, care nu au tone de muschi pe ei; care se imbraca acceptabil, nu trebuie sa aiba un stil care sa iasa in evidenta; din pdv al comportamentului. sa nu fie prea lingusitor sau prea romantic, ori prea dur sau indiferent. cauta reclama de la magura "barbatul perfect" laughing (in afara de muschii aia)

| AnonimaPunct a răspuns:

Trupul:
- slabut, fara sa se vada muschii, insa sa fie puternic
- destul de inalt (dar nu chiar sa nu incapa pe usa laughing)
- cu tenul masliniu
- cu ochi inteligenti

Comportament:
- sa fie mereu glumet
- bine dispus
- inteligent
- simpatic (putin serios, putin romantic)

| Apm a răspuns:

I don't ask for much in a man!
He only has to be tall, rich, funny, sexy, single, strong, good-looking, smart, romantic, charmin, warm, sweet, sensitive, clever, athletic, cand, generous, punctual, sincere, and of course he has to be willing tofeed me ice cream in bed every night for the rest of my life.