| An0n1m94 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va atrage cel mai mult la un baiat? Adica ce tre sa aiba un baiat ca sa va starneasca voua atentia? Freza, ochi frumosi, haine la moda, inaltimea ce?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Zâmbetul ăla sincer.

| AdelinaC a răspuns:

Cred ca depinde de varsta. Dupa ce treci de adolescenta deja cauti un baiat cu aceleasi planuri de viitor, fara a mai pune accent pe fizic

| sweetys a răspuns:

Ultimul baiat cu care am vorbit ma facea sa rad tot timpul ma scotea si din cea mai trista stare. Nu arata wow, dar stia sa iti spuna o vorba buna si sa te faca sa uiti de toate problemele. La mine nu infatisarea conteaza ci caracterul.

| peperonies a răspuns:

Daca e nevoie sa pui intrebarea asta sigur nu ai ce trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfârcurile.
Whaaat? :o
What?!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pai in primul rand sa fie confident, si din cate vad tu nu esti increzator deloc in tine. Dupa acest pas intervine igiena, limbajul corpului, complimente delicate. Daca tu cuceresti o fata cu ochii tai frumosi si hainele tale scumpe si tu de fapt esti un incult si un monoton, probabil relatia se v-a duce de rapa.

| An0n1m94 explică (pentru TheLoveDoctorr):

N-am zis niciodata ca vreau sa le cuceresc cu ochii mei sau hainele mele, nici nu cred ca am ochi frumosi doar voiam sa vad ce zic ele
Mda nu sunt confident, e usor sa ai incredere in tine cand arati bine si stii ca si cei din jur vad asta dar cand esti urat n-ai cum

| darriya a răspuns:

Sa il aiba pe acel ceva..sa ma dea pe spate..sa fie el.cu calitati si defecte...haine?! te poti imbraca la moda si cu bani putini...sau te poti imbraca cu haine mai putin frumoase dar cu frumusetea ta interioara sa infrumusetezi si hainele depinde de atitudinea pe care o ai

| Nonzen a răspuns:

Amuzant, freză, ochi, haine, înțelegător.

| Nonzen a răspuns:

Probabil că freza, și... ochii. happy

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Caracterul conduce o jumatate, iar intelepciunea cealalta jumatate.Dar, desigur ca trebuie aa fie si frumos.In imaginatia mea este un tocila/destept gamer cu ochelari negrii, gropite si foarte amuzant, cu parul castaniu, si o frizura putin, foarte putin in sus.

| An0n1m94 explică:

Mda eu sunt mereu pus pe glume ii fac pe ceilalti sa rada doar ca sunt asa activ doar intre oamenii care am incredere familie si prieteni
Deci nu stiu daca pot sa o pun ca si calitate

| LauraHM a răspuns:

Nu exista ceva anume care sa atraga fetele...nu toate au acelasi gusturi sau aceleasi placeri. Dar cred ca un lucru comun care la place tuturor fetelor este un baiat sigur pe el(dar nu inganfat),care sa stie ce vrea,sa fie atent la noi,seducator,intelegator,si cred ca cel mai important lucru,mai presus si de aspect este sa fie un baiat curat,ingrijit. Cand vine vorba de aspect difera de la fata la fata,unora le plac cocalarii,altora rockeri,sau unora le plac baietii simpli. Freza, ochii chiar nu conteaza(mai ales ca nu la toate de place aceiasi freza de exemplu). Trebe sa fie asa cum e el si sa nu incerce un stil care nu e de el, sau care nu ii place doar ca sa fie cool, asta se vede si nu e deloc fain, e chiar penibil, as zice eu.