| BeLLLLLa a întrebat:

Intrebare pentru fete: cele care ati facut sex anal, cum este prima oara? As dori sa va intreb pe voi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luannah a răspuns:

Pai la mine a fost ciudat.Inainte sa-mi incep relatia sexuala, ma masturbam cu diferite obicte care nu le bagam doar in "fata" ci si in "spate".Iar la mine a curs sange abia de la a treia oara.Cred ca era himenul "elastic" sau asa ceva.Iar cand mi-a bagat-o in "spate" m-a durut putin de tot cand a bagat-o si mi-a zis: sorry, apoi m-a sarutat si a dat mai departe.Am incercat sa tac si am asteptat pana s-a gatat, iar mentionez ca nu m-a durut fundul ci burta.In burta simti big grinDar a doua oara a fost ok.Si daca lui ii place il las s-o faca.Dar acum o intrebare pentru baieti.Voi ce simtiti cand faceti asta? ADica e diferit fata daca **** in "fata"? Cu ce? big grinSi merita sa-l las s-o faca, fiindca ii place, sau sa se afle si el in treaba?

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Este mai dureros decat ala oral analul trebuie facut usor oricum

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru raspunz):

Sincera sa fiu, nu inteleg de ce nu ii dai funda acestui om care nu doar te-a inteles, dar ti-a si explicat intr-un mod foarte frumos.

| Alionam_Dragoș_1979 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

În caz că nu ți-ai dat seama, întrebarea nu era pentru cele ca tine pline de prejudecăți ci pentru fetele care au făcut-o, fie din dragoste, fie din plăcere, curiozitate, dincolo de orice prejudecată și falsă pudibonderie (de care tu suferi din plin). Nu vrei sa faci așa ceva, nu te obligă nimeni, dar nu le ține la alții lecții despre ce nu ar trebui să facă în pat. Așa că oameni buni, faceți în pat orice vă place și cu cine vă place, dacă este dorința reciprocă. PS. cancerul colono-rectal se face din cu totul alte motive, întreabă orice oncolog.