| Andrei1099 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum ai reactiona daca un prieten te-ar puta pe obraz sau te-ar saruta din senin?

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Mda...

| ywar a răspuns:

Un sut in... unde-l doare pe voinic mai tare! Sunt baaiaaat...

| HaHaGirl a răspuns:

In primul' rand daca ar fi un sarut i-as cere o explicatie adica ok bine dar totusi atunci cand saruti pe cineva totusi no faci ca te apuca ci pentru ca simti ceva nu? iar pe obraz merge mereu ma pup cu baietii pe obraz ca doar no sa dau noroc cu ei sau ce stiu eu ce salut asa nefiresc unei fete...dar faza cu sarutu=explicatie :*

| g4mma a răspuns:

L-as castra.

| fotbalistata a răspuns:

Pai sa spunem ca daca il plac ii raspund la gest, si daca nu il simpatizez risca un pumn in "botic" big grin

| LastyDJ a răspuns (pentru fotbalistata):

Esti salbatica? Cum pot sa spui ca dai cu pumnul? El poate simte ceva pentru tine...

| Crisツ a răspuns:

Pe obraz mai merge, daca sunt foarte apropiata de persoana respectiva sau suntem prieteni buni.Dar mi se pare ca gesturile astea sunt mai mult intalnite intre fete.

| deny2000love a răspuns:

Daca ar fi o persoana care o consideri doar un bun prieten nu ar fi frumos sa te sarute.Asa ca i-asi spune ce simt.

| deny2000love a răspuns:

Daca ar fi o persoana care o consideri doar un bun prieten nu ar fi frumos sa te sarute.Asa ca i-asi spune ce simt.

| anamariaxd5858 a răspuns:

Mi.ar place, reactia mea ar fi buan succeswinking