| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum arata pentru voi barbatul perfect? Aspect, comportament etc.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Hm... violent ca Johnny Depp, smecheras ca Justin Timberlake, tandru precum Olly Murs, potent ca Anthony Joshua, emotional ca Will Smith, nebunatic ca Sergio Pizzorno, intreprinzator precum este Charlie Hunnam, in momentele de gafare cumplite sa se comporte precum David Tennant, fidel ca Jason Sudeikis, fire de "hartist" ca cea a lui Robert Downey Jr, bland precum Bradley Cooper, in anumite situatii as prefera sa se comporte ca un cretin cu pachetele (Matt Damon) si jucaus ca Alex Turner.
Daca este cineva dispus...

Ofer la schimb bulz moldovenesc.

| RAY a răspuns (pentru Lostlyric):

Cand o sa il gasesti sa ne anunti si pe noi

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Aveam o "vagă" bănuială că ești cam tâmpițel, Ray. Dar sa nu sesizezi nici umorul? Dacă ai fi singurul bărbat de pe pământ, iar eu singura femeie, specia noastră ar dispărea cu siguranță.

| RAY a răspuns (pentru Lostlyric):

Categoric asa ar fi, nici pentru un miliard de dolari nu as vrea sa stau cu o femeie care reprezinta raul existential al umanitati, apropo eu nu te-am jignit dar se vede cultura ta, nu ma mir, omul se cunoaste de unde vine, spune o vorba, nu ma mir, asa esti de unde esti

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blond/saten cu ochi albastri/verzi, dezvoltat, carismatic, amuzant, inteligent, romantic, usor bad-boy, respectuos, intelegator.

| RAY a răspuns:

Dar fetele sunt perfecte de vor baieti perfecti? multe fete din ziua de azi sunt bune doar de sex atat ba se si remarca ele ca fiind obiecte sexuale, atatea pretenti doar pentru o nevoie

| Freya1 a răspuns:

De fiecare data cand am gasit barbatul perfect pentru mine fizic nu sa potrivit ca mentalitate, caracter, comportament etc.Si atunci am constientizat ca mai bine il aleg dupa iubirea pe care mi-o poate oferi,respect,maturitate,gandire, comportament, conceptie, afectiunea, timpul pe care mi le poate oferi decat dupa perfectiunea fizica.Am descoperit asta dupa o tradare si atunci am inceput sa vad iubirea in lucrurile simple si normale si in oameni ce pot oferi mai mult decat o carcasa frumoasa.

| HadesSs a răspuns:

Nu exista perfectiune happy

| CleanHeart a răspuns:

Inteligent, timid, cret, mic de inaltime, hazliu si onest.

| KevinLevin a răspuns:

Viata ne face pe noi perfectii :X

| anonim2533 a răspuns:

Baiatul perfect? Fiecare fata viseaza la asta, dar diferit. Degeaba spui de aspect, pentru ca nu pot decat sa generalizez nu sa spun "baiatul perfect are ochii albastrii" pentru ca ar fi perfect doar pentru unele fete, nu pentru toate.
La caracter cred ca toate ne dorim un tip care sa ne dea atentie, sa ne asculte, sa fie si adorabil dar si serios, asta cu masura, si cel mai important, sa fie gentalman si putin amuzant pentru ca da, degeaba ai astea daca esti plictisitor.

| GabrieLa_Tanasa_1998 a răspuns:

Barbat perfect? inalt, brunet si ochii negri? restul sunt maruntișuri laughing))) glumesc. barbatul perfect nu exista