| andy301196 a întrebat:

Intrebare pentru. fete : Cum ati vrea sa se comporte un baiat. care de abia l-ati cunoscut. (voi neavand prieten) ca sa va impresioneze si sa va faca sa il placeti happy Si baietii pot raspunde daca ma pot ajuta happy FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sonyuk a răspuns:

Absolut normal nu as vrea sa faca pe bufonul doar ca sa ma faca sa rad sau ceva de genu' mi-ar placea un baiat sensibil si care sa stie sa faca cate o glumita buna sau ceva de genu' sa stea cu mine prin pauze si sa ma ia in brate sau ceva de genu.

5 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Nu vreau sa faca nimic iesit din comun. Urasc comediile. Ar trebui sa fie dragut si calm, sa glumeasca. Eventual sa iesim la o plimbare sau in parc sa povestim.

| Maria123 a răspuns:

Nu stiu daca te ajut cumva, pentru ca este doar parerea mea.happy
As vrea sa se comporte ca un amic bun, sa ne distram impreuna.Desigur sa nu inceapa cu "vai ce te iubesc" sau "ce frumoasa esti" sau "iubirea vietii mele " cand abia ne-am cunoscut ca m-as prinde ca e ceva putred la mijloc.

| MihaCool99 a răspuns:

1.as considera draguta urmatoarele gesturi:
-sa imi faca complimente
-sa intervina pentru. mine
-sa imi faca un cadou
-sa incerece sa fie prietenu' meu
2.Mi-ar placea sa imi zica urmataoarele lucruri:
-esti diferita si speciala intr-un mod deosebit
-ma bucur ca putem fi prieteniwinking
-as vrea sa ma consideri acel ceva din viata tha
-esti cel mai frumos cadou din viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi dovedeasca daca este inteligent(sa stie multe lucruri, sa aiba un vocabular dezvoltat, sa am ce invata de la el) sa aiba un aspect decent, sa nu imi fie rusine cu el pe strada, sa semene cu mine (macar putiiin) si sa ma trateze ca pe-o simpla amica.
Bafta, sper ca sfaturile noastre sa te ajute!

| okta03 a răspuns:

Ce parere ai despre videoclipul meu? http://www.youtube.com/watch?v=bGmfH9jLFJI&feature=youtu.be