| andy301196 a întrebat:

Intrebare pentru. fete : Cum ati vrea sa se comporte un baiat. care de abia l-ati cunoscut. voi neavand prieten ca sa va impresioneze si sa va faca sa il placeti happy Si baietii pot raspunde daca ma pot ajuta happy FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

POi eu ca fata cel imi mult ma impresioneaza la un baiat felul cum vorbeste in general caracterul luihappy

De exemplu daca iti place de o fata nu-i spune de fata cu mai multe persoane cum fac unii baieti ca strici tot farmecul, dupa mine asta mai mult e bataie de joc fiindca unii incep sa rada si asa mai departe...

La prima intalnire de exemplu eu zic sa nu o saruti fiindca poate nu accepta din prima ca si mine de ex cel mai frumos e daca baiatul respectiv pupa mana fetei mi se pare atat de elegant acest lucru si sa mai vina si cu o floare sau o ciocolata chiar ca e un super tip

bine acum depinde de personalitatea fiecaruia

winking

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai sa fie romantic cu mine,sa glumeasca,sa ma fac sa rad,sa ma faca fericita in prezenta lui,sa fie sincer cu mine,sa nu ma minta sa imi demonstreze ca merita sa am incredere in el, sa stea cat mai mult timp cu mine, sa vorbeasca mult cu mine si multe altele acum nu imi in minte toatelaughing

| Channah_7470 a răspuns:

Daca ma face sa rad si are un zambet frumos, imi atrage atentia. Restul vine de la sine. laughing