| MariusILY a întrebat:

Intrebare pentru fete:cum trebuie sa fie baieti ca sa fie perfecti pentru voi? gen baiat tandru,cool,smecherul,timidul, indraznet... Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Evident nu smecher, ala iese din discutie!
in general cel tandru, dar nu asi spune nu nici unuia indraznet sau timid...

4 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Să fie îngrijit, să nu fie un cocalar îmbrăcat în haine strâmte sau roz. Să fie amuzant, să nu fie prost, vreau să am cu cine discuta pe mai multe teme. Să aibă cam aceleaşi gusturi în materie de muzică si filme, eu sunt genul " cine se aseamănă se adună ". Nu aş vrea să fie violent, să se implice în certuri sau bătăi. Să nu fie romantic, nu îmi plac romantismele la băieţi şi nici la fete. Nici îndrăzneţ, nici timid, undeva între, că prea multă îndrăzneală mă enervează, iar prea multă timiditate mă face să renunţ.

| Xtadelo a răspuns:

thinking depinde...
Vreau sa fie rau, smecher, indraznet, cool dar totusi cu bun simt cu restul lumii, iar cu mine sa fie tandru si timid. big grin
E greu de descris... pentru ca fiecare baiat are ceva special happy

Te-am bagat in ceata, nu? laughing

| pretty34 a răspuns:

Orice baiat are cel putin un gen din acesta. Cred ca mai important este sa te iubeasca si sa te respecte, de restul nu sunt o problema. In fata ta poate arata altfel decat se comportain mod normal.

| MamaMiaaa a răspuns:

Tandru