| Alecslisios a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum v-ar placea sa fie prietenul?
a) un tip din ala care se penseaza si chestii din astea mai feminine
b) Un tip masculin care nu se penseaza si chestii din astea

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Un tip masculin din toate punctele de vederewinking

6 răspunsuri:
| Anonim_7591 a răspuns:

A! un tip care se penseaza si chestii din astea mai feminine
tonguetongue

| Xonia a răspuns:

B. Un tip masculin:p

| AmaneMisa a răspuns:

Un tip care se penseaza si chestii din astea mai feminine happy

| Rayyy a răspuns:

Ceva intermediar. Daca se ingrijeste prea mult, ar putea cadea in extrema metrosexualismului, iar daca este nepasator in legatura cu corpul sau, va denota, probabil, o imagine neplacuta.

| SkittlesS a răspuns:

B

| NickiMinaj a răspuns:

Deci ori se penseaza si chestii 'din astea', ori nu se penseaza si chestii 'din astea'. Restul e derizoriu laughing...
Hai sa raspund si eu, pentru umanitate: daca e cazul rau de tot, sa-si ia firele foarte razlete, in niciun caz sa-si dea forma subtire sau arcuita.