| poluarect a întrebat:

Intrebare pentru. fete, cum va place deasupra s-au dedesubt am o dilema ma puteti ajuta? mersi

11 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Mai bine dedesubt dar el degeaba daca nu se descurca acolo suslaughing

| theodoraafi a răspuns:

Nu stiu dar cred ca dedesubt whistling
eu sunt mai lenesa, imi place sa detina el controlul big grin

| anduta160 a răspuns:

Mie una imi place deasupra deoarece detin controlul si te asigurca si baiatului ii place ca fata sa preia initiativa dar mai sunt momente in care nu prea am chef sa"muncesc"si imi place sa stau dedesubt.tongue

| poesia a răspuns:

Deasupra.cu siguranta

| vampirika a răspuns:

Pai:
-Dedesubt[nu dedesubtlaughing]-e mai pentru cei care sunt la inceput si mi se pare frumos, mai romantic asa...thinking
-Deasuppra-se trece deja la un alt nivellaughing. Cred ca mai repede ajungi asa la orgasm decat dedesubtthinking E altfel...Simti ca domini=]]]]

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Depinde de la persoana a persoana mie de exemplu imi place deasupra deoarece pot detine controlul si te sigur ca si baietilor le place mai mult decat sa fei fata dedesubt

| zatz a răspuns:

thinking
asta incerc sa aflu si eu de la pr mealaughing
suntem la inceputbig grinbig grinbig grin

| ingerell a răspuns:

Mie una dedesubt eu stau relaxata el munceste.corecttonguelaughing

| pisycutza a răspuns:

Ambele

| frumusik_6841 a răspuns:

Mi de exemplu imi place dedesubttongue

| Mai Tare Ca Un Drog a răspuns:

Deasupra clar love struck Cel mai fain cand detii controlul love struck