| Lovely a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grinhappy ce a-ti crede despre un baiat care azi iti spune " te iubesc" maine " n-am chef de tine"?

Răspuns Câştigător
| Alyyynu a răspuns:

Poate a fost suparat si a rectionat agresiv dupa cum s-a spus si mai sus
sau poate fi o tactica foarte draguta care te face pe tine sa iti pui astfel de intrebari:
-oare ce a vrut sa zica?
-de ce s-a comportat asa?
-o avea pe altcineva?

9 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Ca e un mare porc... si ca spune cuvinte fara sensstraight face

| oana_4978 a răspuns:

Logic. e un badaran si isi bate joc

| traficanta a răspuns:

Vreajealalaughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi în primul caz să spunem că a doua oră era nervos sau al doilea caz că nu te iubeşte, depinde. Baftă!

| Lenutza1642654 a răspuns:

Pai eu as crede ca e un purcel cazut in noroi cu totu si iash da una daca miar zice asa

| luv a răspuns:

Un baiat nu e de ajuns sa-mi spuna,, te iubesc", el trebuie sa mi-o demonstreze ca sa-l cred. Unul care spune ceva azi si altceva maine e un neserios...

| Razvan a răspuns:

Ce inseamna te iubesc? Nimic. Pot sa spun si eu asta oricui, oricand, oriunde

Răspuns utilizator avertizat
| iulia_5297 a răspuns:

Pai as crede ca isi bate joc si i-as da cu flit...nu are rost sa iti pierzi timpul cu un asemenea om...