| Me_4137 a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grin Ce impresie ati avea despre un baiat de 17 ani care nu a avut nicio prietena pana acum? dati va rog 2 3 detalii

PROMIT FUNDA:-P

8 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Buna...pai nu stiu, e cam ciudat, dar in ziua de azi toti baieti au avut o prietena, nu zic ca asa e normal. bv lui, inseamna ca steapta fata potrivita, asa si trebuie.

| bebelotz a răspuns:

Hey eu nu cred ca exista undeva scris la cat trebuie sa ai prima iubita, primul sarut, primul act sexual, primul copil s.a...Nop, eu consider ca lucrurile vin de la sine si ca totul se intampla dintr-un anumit motiv.
Acum revenind la subiect sincer e ceva daca ai ajuns la 17 ani si nu ai avut nicio prietena pana acum, dar tind sa pun asta mai mult pe seama timiditatii tale, sau poate esti prea ocupat cu scoala, poate te-ai axat prea mult pe partea asta si de iesirile cu fetele ai uitat. Faza e ca nici tu nu ai dat prea multe detalii... Sfatul meu este sa-ti iei inima in dinti si sa incepi sa filtrezi cu fetele, maine poimine esti major big grinbig grin

| Bybyutzzzz a răspuns:

E ok, daca el nu a gasit o fata pe care sa o placa sau nu a avut curajul sa isi faca una este in ordine.

Si in plus mai are mult timp la dispozitie in care sa isi gaseasca perechea!

| BlancaFantasma a răspuns:

Una foarte buna.am un coleg are 18 ani si nu a avut pe nimeni pana acum.nu a vrut.el e foarte frumos(eu il plac.el nu ma place) dar eu il apreciez foarte mult.nu`mi plac baietii care se dau smecheri daca umbla cu cate o fata in fiecare lunaoh go on ca sa nu mai zic de aia care vor doar sexstraight face

| Flory_2430 a răspuns:

Foarte buna parere am, adica el cauta ce ii trebuie nu se repede la orice fatalove struck

| iEmonel a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti zic din propria experienta ca fetele au o parere buna. Mie cel putin mi s-a spus ca sunt asa inocent etc bla bla. Desigur, o curva ar zice ca e ratat. Nu iti fa griji [ daca tu esti tipul respectiv ] pentru ca fetelor le plac baietii timizi [ ceea ce mi se pare o prostie ] si, depinde de caz, sa fie ea prima lui prietena [ cum un baiat minte ca e fericit ca el e primul pentru ea care o dezvirgineaza ( poate sunt unii care chiar nu mint, dar sanse prea mici ].

| nevermind123 a răspuns:

Eu zic ca-i ceva dragut, asta inseamna ca chiar tii la o relatie si ca nu o sa renunti usor la ea, sfat: daca chiar vrei sa ai o relatie frumoasa cu o fata, incepeti prin a fi prieteni, dar ai grija sa nu ramai blocat in :friend zone, iti zic eu ca de acolo numai poti sa iesi, mai flirteraza putin cu ea...si dupa poti sa-i ceri prietenia...nu stiu daca ti-am rasp la intrebare dar sper ca te-am ajutat big grin

| xCat a răspuns:

In orice caz una mult mai buna decat despre unu care a umblat cu toate stoarfele doar ca sa fie "cool" si sa zica ca are prietena.