| Narfundo a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Daca m-as duce la o fata si i-as zice asa:Fato m-am indragostit de tine. ori ma lovesti acum, ori ma saruti, hai sa o dam la capat.Totul spus usor la ureche pe un glas sa zicem romantic. Ce rezultate credeti ca as avearolling on the floor? Puneti-va in pielea personajului.Cum ati reactiona?

10 răspunsuri:
| Oάηά a răspuns:

Daca eu as fi in locul personajului...as incepe a raderolling on the floor
Mai bine incearca sa o atragi intr-un loc unde sa fiti doar voi 2 sa ii spui ceea ce simti
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cum arata baiatul, daca e bunhappyfetele accept cu cea mai mare placere, daca nu...incearca sa te evite
Sper ca in cazul tau sa mearga, conteaza si sinceritatea
Si mai ales daca fata este si ea interesata de tine poate urma chiar sarutul.
Pe mine una m-ar cuprinde emotiile, cupidon facandu-si aparitia(in cazul in care imi place baiatul)
SUCCES!happyhappy

| Narfundo explică:

Exact. despre asta vorbeam.

| Pungash a răspuns:

Frate ar putea sa se piarda.sau poate e timida si ar evita. uite cum zic eu sa faci tongue. o iei vorbesti cu ea. nu pe tema. la inceput trebuie sa o faci sa rada sa destinzi atmosfera poti sa ii spui ceva care sa t faca de ras unpic ca sa o faci sa prinda incredere. dar sa nu fie ceva jenant ca ai cazut ca ai patit ceva. dupa care fa-i complimente iai mana si uitate la unghii zii ca iti plac ( chiar daca minti devil ) dupa care complimenteazai parul fata ochi absolut tot ce potiwinking dar nu o face prea siropos dupa care spune-i ca are buzele apetisante. ti-ar place sa le gusti ca o gluma. daca rade iti apleci capu putin si t apropii dk are tendinta sa o faca sarut-o frate si in nici un caz nu o intreba vrei sa fim deoarece sunteti dejawinking cu placere e cel mai bine asa tongue

| Razvan a răspuns:

In primul rand, nu mi-ar placea abordarea cu "fata". Daca tot mi-a dat variante am sa aleg a) sa vad cum reactioneaza. Daca nu tipa si se ascunde dupa fustele mamei aleg b)thinking

| kissmealiss a răspuns:

Mai bine incearca sai sp ce simty pentru ea intr-un mod mai frumos o sa o cuceresty imediat si nu cumva sa incepu cu """fato""""

| Libelle a răspuns:

Nu ar fi mai frumos sa ii zici pe nume?
Daca m-ai lua cu ``fato``m-as simti ca tantiile alea cu oalele
Si ne, nu`s in genul meu lucurile la repezeala si mai ales prin surprindere.

| ViseInCulori a răspuns:

Daca as vedea ca vorbesti serios si esti sincer, te'as lasa sa ma saruti.

Depinde de personalitatea fetei si de parerile pe care le are ea dsespre tine. Daca e mai timida, s`ar putea sa o sperii iar daca e distrata s`ar putea sa te ia la misto putin.

Mai bine te`ai intalni cu ea intr-un loc mai retras si sa vorbiti pentru a va cunoaste mai bine.

Succes!big grinhappy

| pwp a răspuns:

Eu as ramane fara cuvinte...

| MyPassion a răspuns:

Pai as amuzata, si poate placut surprinsa daca aceea persoana mi-ar place si mie tongue!