| calin3003 a întrebat:

Intrebare pentru. fete: De ce voi fetele sustineti relatiile intre lesbiene si chiar unele dintre voi aveti fantezii cu fete?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sa intrebi de ce e cam impropriu.De cele mai multe ori aspectul asta porneste de la orientarea sexuala sau de la simplul fapt ca o femeie va sti tot timpul ce-i place altei femei in ceea ce priveste sexul si stie cum sa o satisfaca.Totusi,motivele pot sa difere de la om la om.

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca fetele sunt frumoase. 2 fete= mai multa frumusete rolling on the floor

| Paula007 a răspuns:

Eu una nu sustin relatiile de genul. dar nici nu le condamn. fiecare e liber sa traiasca cum doreste si nu inteleg de ce oamenii simt nevoia sa se amestece in viata altora. daca eu de exemplu as avea inclinatii diferite, nu mi-as dori sa vina toti bagatorii de seama sa si dea cu parerea despre viata mea sexuala. e viata mea, am numai una si cand voi muri nimeni nu stie. asa ca fie ca traiesc un an sau 90, fie ca sunt heterosexual sau homosexual sau metrosexual, sau "x"-sexual, e problema mea, viata mea, nu a vecinului, mamei, prietenei sau etc...thinking

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly27 a răspuns:

Eu cred ca orice fata a avut sau are macar o fantezie cu o fata, o fata stie cum sa satisfaca pe alta, stii exact ce sa faca si cumbig grin

| niki a răspuns:

Mie personal mi se pare ff sexi si excitant sa vad doua femei impreuna, si bineinteles ca am curiozitatea de a incerca si eu aceasta experienta! si eu sustin si homosexualii, consider ca fiecare face ce ii place si cu cine ii place! in dragoste si in razboi, nimic nu e interzis...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu nu le sustin
si nu am fantezii cu ele straight face
dar fiecare are dreptul sa faca ce vrea, n-am nimic impotriva

| Laya a răspuns:

Fiecare are dreptul de-a fi impreuna cu cine vrea. Am prieteni homosexuali si lesbiene si sunt oameni cat se poate de normali. Doar pentru ca nu sunt ca "majoritatea" nu-nseamna ca trebuie condamnati sau exclusi din cercul de prieteni.
Mi se pare aberant ca cineva sa rada atunci cand vede pe strada 2 homosexuali sau 2 lesbiene. Pana la urma avem drepturi egale si doar pentru ca nu iubesc la fel ca noi, ceilalti nu-nseamna ca sunt bolnavi. happy