| andrei47 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Despre ce va place sa vorbiti la intalniri?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Mah,nu stiu ideea e sa fie conversatie. sa spuna orice replica, oricat de tampita, si nu doar una.dar daca taci, nu ai cum sa atragi o fata fara sa vorbesti decat daca esti vreo vedeta si ti s-a dus vestea ca orgasmul multiplu este minimul pe care il oferi.
dar daca taci, nu ai cum sa atragi o fata fara sa vorbesti decat daca esti vreo vedeta si ti s-a dus vestea ca orgasmul multiplu este minimul pe care il oferi.
Chiar daca te simnti foarte relaxat in prezenta ei, nu te apuca sa-i povestesti intreaga voastra viata, da-i si ei ocazia sa vorbeasca. Daca ti se pare ca e retinuta si trebuie sa-i scoti cuvintele din gura cu clestele, mai bine mutati intalnirea intr-o discoteca sau un club zgomotos, unde conversatia nu are atata importanta.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca o fata te place va vorbi cam despre orice cu placere. totusi ar fi bine sa nu pornesti discutii despre sex, jocuri pe pc, wrestling etc. daca o vezi ca incepe sa crititce lumea din jur va fi muult mai usor, trebuie sa spui si tu doar cateva chestii care te deranjeaza si nu o sa va mai opriti din vorbit.
da ce Stifler esti tu de pui o asa intrebare?thinking

| andrei47 explică (pentru Th3AbSinTh3):

:]] mda... vroiam sa fiu si eu mai sigur pe mine si sa stiu despre ce sa incep o conversatie, nu sa ma duc, ma prezint si sa nu stiu ce sa mai vorbesc :]]

| Crisis a răspuns:

Despre săcs si necropedofilie.