| anonim1_5325 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Fetelor cum este dezvirginarea? Cum a fost pentru voi?
dau funda :*:*

mersi mult >big grin

3 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Depinde de baiat, depinde de preludiu, depinde de cat de excitata esti.
Daca nu esti excitata destul si preludiu a fost scurt te va durea.

| ThyNnOotSa a răspuns:

Cum e dezvirginarea?laughing In mod normal cand un penis penetreaza un vagin. laughing Dar probabil te intrebi si tu ca toata lumea daca doare, si asta pot sa.ti spun din experienta proprie ca, daca nu ai o pers langa tine care sa te inteleaga si sa stie cum sa te "ia" te doare putin.

| saffd a răspuns:

Pai...deci daca penisul este mai mare deca vginul destul de mult daca.este egal de loc dar depinde si de baiat ...si de preudiu si cat de excitta esti. Sftul meu este sa nu-ti fie frica