| andrei2011_7996 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Fetelor va plac baieti inalti sau cei scunzi?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Eh eu merg pe stilul clasic! Intotdeauna era placut sa vezi o domnisoara inalta la brats cu un baiat putin mai inalt ca ea vreo. 10 cm! de ex eu am 1, 72 iar prt meu are 1, 85.ptr mine e perfect asa!:X nu trebuie sa ma intind ft tare si nici el sa se aplece!big grin.
cum sa zic.intotdeauna o femeie trebuie sa para ca un copilash in bratele unui barbat.atat de firava.de aceea inaltimea trebuie sa fie corespunzatoare.deci...baietii inalti!:* depinde de pers si inaltimea sa

20 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

winking Ce-ar fi ca eu, de 1, 77, să mă încurc cu unu de 1, 60? Ar fi perfectwinking

Înalţi! Pe măsura mea.

| candora a răspuns:

Clar ca cei inalti, dar nu chiar de 2 m. Sa fii slab si sa mai fii si putin plinut hahah, nostimwinking

| Pustoaicka50 a răspuns:

Eu fiind inalta iti dai seama ca nu pot sta cu unul mai scund decat mine big grin

| Tiara81 a răspuns:

Eu prefer sa fie la fel de inalt ca mine blushing

| Tiara81 a răspuns:

Dar in general mai inalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una prefer baietii mai inalti; d

| xAnne a răspuns:

Inalti logik

| VacutzaRoscata a răspuns:

Inalti

| harciog a răspuns:

Eu unul prefer fetele de toate marimile.Rezistenta conteaza.

| Polaris a răspuns:

Ăia gen Adrian Copilul Minune, de ăştia am văzut că-s atrase toate.

| NuExist a răspuns:

Buna.Pai in general cei un pic mai inalti decat mine!

| Insanity a răspuns:

Sa aiba mai mult de 1, 85, nu vreau sa zica lumea ca merg cu fratele mai mic pe strada.

Răspuns utilizator avertizat
| delian a răspuns:

Imi plac tipele scunde eu avand 1.90

| DeeaMarry a răspuns:

Inalti happy.
Insa nu trebuie sa iti faci griji daca esti scund. Vei gasi persoana potrivita pentru tine!

| Intelligence a răspuns:

Inalti.

| cupcake02 a răspuns:

Tu ce zici? rolling on the floor)

| xxxnonamexxx a răspuns:

Inalti ca armasarii nu ca poneii sa le scuipi seminte in caprolling on the floor

| ignore a răspuns:

Un pic mai inalt ca mine eu am 1.69.

| Sheeren a răspuns:

Logic ca inalti...