| nooolimits a întrebat:

Intrebare pentru fete : La ce va uitati prima data la un baiat daca va place bininteles sau ce trebuie sa aiba un baiat ca sa va apartina?
ma refer la comportament, etc

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Eu,de exemplu, daca vad un baiat intamplator, ma uit sa vad daca este dragut. Apoi urmaresc sa vad cum se comporta. Daca e dragut, dar are un comportament ce lasa de dorit, mai bine trec pe langa.

13 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Sa fie aranjt parfumat etc si caracterul... care conteaza cel mai mult!

| Demonull a răspuns:

La marime ..eh. portofelului si mai apoi a..Cucului

| Thextruexme a răspuns (pentru Demonull):

Intrebare pentru fete tongue

| Loreddana a răspuns (pentru Demonull):

"buna" parere ai tu despre femei...

| Demonull a răspuns (pentru Thextruexme):

Nu trebuie sa fii femeie sa stii la ce se uita.sa nu fim ipocriti, se uita acolo ..prima datalaughingbine UNELE se uita si la muian(fața)

| Demonull a răspuns (pentru Loreddana):

Am o parere BUNA.si nu sunt misogin(nu tot timpul) laughing
Dar mergand pe ici pe colo, printr-o tara prin alta, am fost atent la comportamentul lor.Si da se uita acolo.A, ca sunt si femei care sunt atrase de altceva..Eu vorbeam la general.
Cum si voi femeile spuneti ca majoritatea barbatilor cauta sex..va referiti in general.(tin sa cred )

| Thextruexme a răspuns (pentru Demonull):

Da sunt destul de multe fete care se uita si "acolo" dar daca ne gandim comparativ la faptul ca voi(voi fiind un procent chiar mare) puteti sa intalniti o femeie si dupa 10 minute sa nu stii ce culoae are la par sau la ochii pentru ca directi voastra este cu un etaj mai joswinking.

| Azµre a răspuns (pentru Thextruexme):

E și cu tine acum... și băieții pot răspunde... uite de exemplu prietena mea s-a uitat la latura mea romantică și tot odată la umorul meu tâmpit laughing

| Demonull a răspuns (pentru Thextruexme):

Da sunt si de astia.dar e un procent egal cu femeile, poftim happy

| Thextruexme a răspuns (pentru Demonull):

Sa zicem.

| Thextruexme a răspuns (pentru Azµre):

Da inteleg ce zici tu si e dragut dar asta a obsevat dupa ce te-a cunoscut decat daca nu cumva scria pe fruntea ta am o latura romantica si umor tampit (tu ai zis-o)xD

| gingergirl1 a răspuns:

La ce ma uit PRIMA DATA? La aspectul fizic, evident! Dar crede-ma, degeaba ai astepct fizic ok, si dragut la faţa daca are un caracter mizerabil! Daca arata si bine, si se comporta la fel fata este o norocoasa(ma regasesc aici love struck

| Thextruexme a răspuns:

La tot happy "apartina" suna cam posesiv poate sa "ne trezeasca interesul ". Si consider ca primul lucru care il observi este fizcul si apoi fata. restul care sunt mai perverse detaliaza tongue.