| mih2el2 a întrebat:

Intrebare pentru fete:la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Va pare rau ca ati inceput la varsta aceea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Exact cand a trebuit, nici o secunda mai devreme, nici o secunda mai tarziu.
Si nu mi-a parut rau niciodata.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebi mai? toaaaate sant virgine.toaaaate.mai putin una care cand era la gradi a cazut cu puta intr-un ciot de porumb.atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai miha? o gagica se duce la doctor, p consulta ala si spune; doamna esti insarcinata.nu se poate domnule.visezi.eu nu m-am culcat cu nici un barbat.doctorul se uita pe geam cateva minute.la ce va uitati? intreaba tipa? ultima data cand s-a intamplat asa ceva, a rasarit o stea mare si luminoasa.

| Geniuss a răspuns:

Cum spunea o fost prietena de a mea cand am intrebat-o cum s-a simtit ghici ce a spus fa " sexul e ca durerea de masea, te doare dar nu vrei sa ti-o scoata "

| ClauditaSmile a răspuns:

Eu am facut-o cu o fata la 19 ani si era virgina. Cred ca te ajuta raspunsul.

| anaasdfghjkl a răspuns:

La 13 ani, dar nu a fost ca am vrut eu tipul respectiv m'a drgoat si nu imi aduc aminte foarte mult cum a fost.
Sincera sa fiu nu.mi pare rau ca a fost la varsta aia, imi pare rau ca nu a fost cu voia mea.