| FLAViЯ a întrebat:

Intrebare pentru fete: La ce visrta v'ati pierdut virginitatea? V'a durut? Va pare rau pentru pasul pe care l'ati facut atunci?

12 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Ce conteaza? Cand iti vine, iti vine.Baga repede ceva acolo sa nu te mai pape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16, da, da.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Am 14 ani si inca sunt virginalaughing si nici nu ma grabesc ceea ce iti recomand si tielaughing
Dar cand simti ca esti pregatita si cand simti ca esti langa persoana dorita poti face acest pas...acum depinde si de varsta si de protectiehappybatting eyelashes
succesbig grin

| Lilith_3157 a răspuns:

17 ani jumate.
A durut relativ putin.
hmmmm un an in plus nu ar fi stricat dar nu regret prea mult. Atunci a fost sa fie si relatia a continuat inca 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu viata sexuala mi-am inceput'o la 17 ani.Si am facut; o cu un baiat care nici nu imi era prieten.Am facut'o la insistentele lui.Si pentru ca m'o facut sa vreau si eu.Si sincer regret pentru ca puteam sa o fac cu un baiat pe care ma iubeste.Asa ca daca vrei sa iti incepi viata sexuala fa'o cu cineva care tine la tine.Peace!

| elasexygagica a răspuns:

La 5 ani si nu regret deloclove struck

| Anca a răspuns:

La 19 ani ( fara 3 luni ).
Da, a durut destul.

Imi pare rau, da. Pt ca nu l-am iubit! Si acum imi dau seama ca ar fi fost altceva daca l-as fii iubit. Desi am mai continuat relatia cu el inca 3 ani de atunci ...nu a fost iubire.

| LORICIK18 a răspuns:

LA 16 ani, si pe mine m-a durut foarte putin, in plus sunt si acum cu baiatu respectiv, ma iubescte si il iubesc, apropo am 19 ani acum
big grin

| Camiii_8342 a răspuns:

14 jumatatehee hee da stiu e ft devreme dar si acum suntem impreuna a, avem 2 ani si 6 luni:X Nu m'a durut absolut deloclove struck si de regretat nu am de ce pentru ca ne iubim enorm de mult si e un baiat de nota 10!

| eleyna a răspuns:

La 17 ani juma doare putin dar eu nu regret pentru ca aveam o relatie de 3 ani si ink exista si il iubesc si ma iubeste si la asta nu trebuie sa te gandesti cand vine momentul o sa o faci fara intrebari si iti sugerez sa o fc cu un baiat care sa il iubesti si sa te iubeasca asa nu o sa regretikiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si maiam pierdut virginitatea la 13 ani nu a durut nu im pare dalloc rau

| babydoll_5650 a răspuns:

Eu am facut la 19 ani si 10 luni.Nu-mi pare rau pentru ca am facut cu prietenul meu (atunci aveam 6 luni de cind ne intilneam) care ma iubea si ma iubeste.Pt mine acest moment era destul de important, prietenul meu stia asta si de aceea el avea nevoie de timp ca sa ma cunoasca mai bine ca sa stie cum sa ma faca sa ma simt bine si sa nu-mi fie atit de neplacut si dureros acest moment. El era foarte grijuliu si la orice moment ma mangia peste tot. Te sfatui sa o faci nu devreme, sa fii pregatita, si cel mai important este sa o faci cu o persoana care te iubeste si te stimeaza.Treci prin acest moment moment odata in viata, rezulta ca totul trebuie facut intr-o ambianta placuta, romantica...