| RazzyFUnik a întrebat:

Intrebare pentru fete
V-ati uitat la filme pentru adulti? Ce parere aveti despre aceste filme? Ce nu va place sau ce ati schimba? V-ati inspirat din ele? Va deranjeaza daca iubitul se uita la astfel de filme?

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Pe mine m-ar deranja daca iubitul meu se uita la filme `dinalea`.De ce sa se uite la femei goale? E un obsedat? Eu urasc obsedatii.nu este necesar sa te uiti, doar perversii nu se pot abtinewinking\
Cum ar fi ca iubitul vostru sa se uite si la voi si la idioatele alea platite care isi filmeaza Piz*a? V-ar placea? parerea mea peace.

| swee1love a răspuns:

Este ceva normal oh go on Chiar daca nu recunostem dar la un moment dat toti ne uitam.Si daca iubitul/iubita se uita nu este nici o problema doar daca nu devine obsedat de acest lucru.

Asa ca nu este o chestie ciudata sa te uiti.

Desi petru unii ni se pare josnic.Este un lucru normal.Asa este firea omeneasca.Suntem curiosi.

Sper ca te-am ajutat.:*

| Denisa444 a răspuns:

1da.2o parere de indiferenta. 3 da m.am inspirat.4 nu