| LeEu200 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Voi cum reactionati daca un baiat va intreaba ce parere aveti despre el? .....il intrebati si voi apoi ce parere are despre voi..nu stiu. vreau un raspuns

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
I-as spune ce parere am despre el apoi da, probabil ca i-as adresa aceeasi intrebare.

| grab a răspuns:

Bai nu stiu, pe mine m-au invatat parintii sa vorbesc romaneste corect, coerent si concret, deschis si argumentat pe orice tema de copii pe la 10-12 ani. Tu cati ai?

Bafta!

| noname2021 a răspuns:

Eu una nu as reactiona urat, mi-as spune parerea si dupa as intreba si eu la fel ^^

| CGF31 a răspuns:

Cum reactionez? Zambesc, si daca este un prieten foarte apropiat ii spun intai defectele si apoi calitatile ca sa nu ii las un gust amar in gura.