| Amazing2011 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Vouă va place ca partenerul vostru să aibă par pe piept! Argumentați va rog! De ce Da sau Nu!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie nu, că vreau să pot sta la el pe piept sau să-l pup fără să-mi rămâna păr în gură sau să-mi intre în ochi, gâdile etc. + că mi se pare și foarte inestetic și vă ține și de cald, vă face să transpirați, chair nu văd ce avantaj l-ar aduce. Aparent mai e câte o spălată pe creier care zice că e masculin un strat de păr, da, dacă îți plac maimuțele o fi masculin tare...

| Andreeush a răspuns:

Mie indiferent, nu mă deranjează dacă are sau nu păr pe piept.

| Vikaa a răspuns:

Ba,sincer nu stiu, da m-as acomoda cu ideea ca are par pe piept

| Clytia a răspuns:

Mi-e indiferent, dar părul pe piept subliniază masculinitate.

| Amazing2011 explică (pentru Clytia):

O femeie mi.a spus...cum sa nu aiba par pe piept...ce bărbat e ala atunci!

| gege12321v a răspuns:

Nu îmi place, chiar daca da dovada de masculinitate, mi se pare ceva scârbos!

| 420h2o a răspuns:

Cred ca daca iti place de el nici cel de pe spate n-ar conta daca ar exista. Tine doar de tine daca-ti place ce vezi cand te uiti la partenerul tauhappy

| Amazing2011 explică:

Mie nu.mi place...mi se ascund pătrățele după el!

| Anonim1234321A a răspuns:

Daca tie iti place sa ai par pe piept lasa-l acolo. Trebuie sa faci ce iti place, sa fii exact cum iti doresti. Cel mai important lucru este sa te iubesti pe tine.