| adela93 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Voua vi se intampla sa aveti fantezii de dragoste?

Dar fantezii cu personaje istorice dar nu fantastice, cum ar fi andrii popa, mihai viteazul, delavrancea? sau cu zburatorul? ati avut vreodata?
Cea mai elaborata fantezie primeste funda.

Răspuns Câştigător
| MarianneEngel a răspuns:

Eu? Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Cu frumosul de Cuza. Nu e tare? A fost si educat. HEHE! Daca as fi trait eu in vremurile alea.

5 răspunsuri:
| LovelyBitch a răspuns:

Pai pot sa comun una pentru tine tongue...
mergem pe strada cand deodata veni un monstru sa ma atace! Dar deodata aparu Superman si ma ua pe sus! a fost iubire la prima vedere! Ma luat pe sus, m-a trantit de un zid si am facut dragoste...ma prindea cu mainile sale musculoase si ma mangaia pana transpiram laughing
gata?

| adyna2222 a răspuns:

Adelo de ce ai loat poza cu mine de pe internet nu-i frumos sa pui poza unde nu esti tu sa stii ca eu is aia daca nu ma crezi o sa-ti dau mi de poze

| TitiDrLove a răspuns:

rolling on the floor)) am trait sa o aud si pe asta laughing) nu am avut in viata mea asa ceva :X

| glamour a răspuns:

Ciudat. Nu mi s-a intamplat. Am fantezii decat cu iubitul meu.

Răspuns utilizator avertizat