| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Intrebare pentru fetele care sufera din dragoste:Ce sentimente va inspira melodia asta?http://www.youtube.com/watch?v=7LGl6WH5V5g ?Va regasiti in ea?Funda la cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| bella_4611 a răspuns:

Imi place genul acesta de muzicaa.si da pot spune ca ma regasesc in versurile din aceasta piesa. mi se potrivesc perfect in momentul de fata avand in vedere ca sufar din cauza despartiri de prietenul meu

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nu-mi place, nu e genul meu. Eu ascult mai mult pop si muzica lenta de dragoste si trista, acele melodii imi inspira incredere si ma ajuta sa trec peste lucruri grele.

| Annie_3559 a răspuns:

Imi inspira depresie.si nu vreau astalaughingNEXT x_x

| bubu07 a răspuns:

O ador:X:X se potriveste foarte mult cu mine in momentele astealove struck:Xsad

| mirela85 a răspuns:

Vine ma ajuta si pe mine pliz sa adaug un video pe youtube