| Șeerbi a întrebat:

Intrebare pentru toti:cand, unde si la ce varsta ati avut primul sarut? fiti sinceri

17 răspunsuri:
| Adinel a răspuns:

14 ani, intr-o seara, la poarta stand pe piciorul lui.

| crissz a răspuns:

La 14 ani, a fost o joaca cu sticla daca o stiti))

| Soonia a răspuns:

| FanMJJ a răspuns:

Acum 3 luni, in scara blocului, 15 ani

| TakeShy a răspuns:

La 12 ani big grin

| TakeShy a răspuns:

Pai depinde ce fel de sarut. daca zici de french la 13 ani big grin

| eugeniu001 a răspuns:

Ink nu am avut parte

| danielutzica a răspuns:

Anul asta, in fata la un magazin, pe la ora 4, la 17 ani

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

Eu primul sarut l-am avut in gura (logic) si s-a intamplat acum 2 seri in beciul bunicilor sai.

| SoranaTQ a răspuns:

Eu n'am avut parte de asa ceva...pentru ca sunt o forever alone T_T

| anonim_4396 a răspuns (pentru SoranaTQ):

Aaa deci nu sunt singura, oare cand ne va veni si noua randul?crying

| denisyca3 a răspuns:

Vara trecuta, 12 ani, la el acasasmug

| Andreea148 a răspuns:

Primul sarut adevarat, nu doar un simplu pupic pe buze, l-am avutt acum 2 ani jumatate, la 14 ani, cu baiatul cu care sunt intr-o relatie si acumhappy

| Ty20 a răspuns:

13 ani, in baie la scoala.

| iLoveMetalcore a răspuns:

La 13 ani, in parclaughing

| Reptile07 a răspuns:

Mda pai.acum 2 veri, 12 ani, n spatele bloculuiblushing big grin

| Alicee a răspuns:

Acum 2 an, la un concurs(eu fac calarie) si la 12 anitongue