| Isabella883 a întrebat:

Intrebare pentru utilizatorii barbati. Rog seriozitate
Voua cand vi se "scoala", simtiti ceva? Daca da, ce?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu inteleg cum poti sa-ti imaginezi ca exista posibilitatea sa nu simtim. E un muschi care se incordeaza. Tu nu simti cand iti incordezi un muschi? Aceasta incordare insa e involuntara, se intampla de obicei la expunerea la stimuli sexuali (spun de obicei, pentru ca exista si erectia de dimineata, cand pur si simplu te trezesti cu ea tare) si evident, vine insotita de dorinta sexuala.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dorinta de sex.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O simțim că... se scoală

| TimberWolf a răspuns:

Ne udam si o data pe luna avem si ciclu!

| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule ce întrebări și curiozități...

| DeMicUnCălător a răspuns:

Plăcere și bărbăție

| DeMicUnCălător a răspuns:

Plăcere, măndrie și bărbăție

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Evident că simțim. E vorba despre sângele care pompează și se strânge în organul nostru genital care este un mușchi până la urmă. Simțim o tensiune, stare de excitație.

| Mindfulness a răspuns:

Da,simt că nu am o femeie și e cazul sa cunosc unahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| GAMERULPONTON a răspuns:

SALUT! Da simt când se scoala si ma doare putin...Si cand stă sculata ma deranjează dar na.