| LaMLaMlaMa a întrebat:

Intrebarea a 2-a:Prima poveste aici:http://www.TPU.ro/......-el-de-30/

Bun.In general, Luca, imi face cu ochiul in timpul orei, flitreaza cu mine, si...se uita cu gura cascata la mine.Cat despre Dan, se face mai tampit. Ii tot susoteste lui Luca la ureche de ce „planuri" are de facut cu mine iar el ii tot spune prietenului lui, Radu, ca sunt iubita lui.Luca,nu stiu, m-am indragostit.Am auzit de la mama ca si lui ii place de mine

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai atunci,de ce sa te mai uiti la Dan ala daca ii si un bou? Luca daca poate sa se stapaneasca,si sa fie un om cu picioarele pe pamant, de ce sa nu te indragostesti de el?! Dar ai grija, ca nu orice ii frumos ii si bun.