| Orionus_Cristian_2001 a întrebat:

Intrebarea este mai mult adresata fetelor. Doresc sa cresc un barbat fermecator si de aceea am nevoie de sfatul vostru ca sa stiu si eu:Ce le place cel mai mult femeilor la un barbat?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Banii frate masina bmw jeep si dotat in chilotei

| Oana92 a răspuns:

Inteligenta... sau macar sa vorbeasca corect si coerentwinking

| WaterDrop a răspuns:

Invata sa scrii "s-a" legat atunci cand o cere situatia.Acesta este primul pas.Acum le dau lor cuvantul sa continue.

| DeathOfDreams a răspuns:

Scrierea corectă gramatical. Tăiat.
Barba.
Înălțimea.
Amuzamentul.
Vestimentația.
Să fie open-minded.

And most important, Inteligența.

| ALittleDeath a răspuns:

Barbat fermecator? trebuie sa fie in primul rand destept. Daca ai pus o astfel de intrebare, sansele iti sunt scazute pana la 10%.
Oricum, fiecare fata are gusturi diferite. Mie imi plac baietii rautaciosi si ironici, iar altora baietii buni si pupincuristilaughing Depinde acum

| WaterDrop a răspuns (pentru ALittleDeath):

Deciiii, laptic? sad

| ALittleDeath a răspuns (pentru WaterDrop):

waiting te mananc

| WaterDrop a răspuns (pentru ALittleDeath):

Ok, dar ma voi zbate sa stii! Nu poti pune mana pe mine atat de usor.