| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ipocrizia Feminina
Partea a II-a
De ce multe femei sunt contra sexului oral, dar innebunesc de placere atunci cand primesc?
Dovada ca multe femei sunt ipocrite!

4 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

1.pentru ca barbatul rabda ca femeia nu vrea si tipa pentru ca barbatul insista.
2. femeile sunt inzestrate cu ratiune nu se comporta ca animalele

| Roza21 a răspuns:

Idem Sentimente voura chiar nu va ajunge o gaura. unii sunt ata de disperti ca mai au putin si te rup in doua sa si`o mai calmeze

| SlowLikeSnow a răspuns:

Da voua nu va ajunge o gaura? Daca se enerveaza te musca dracu;' de pl ramai cu cicatrici laughing

Răspuns utilizator avertizat