| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ipocrizia Feminina
Partea a III-a
De ce multe femei se plang ca iubitu nu le satisface, pe cand ele doar stau si primesc, nedepunand niciun efort?
Adica ceva gen: iubitu trebuie sa munceasca pentru placerea amandurora!
Dovada ca multe femei sunt ipocrite!

7 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Dovada ca acele femei sunt niste intretinute! Nu toate suntem la fel deci nu mai generaliza.

| Marijuana a răspuns:

@ Rrrrr nici nu era nevoie sa spui ca toate femeile sunt asa pentru ca in felu` in care ai formulat " intrebarea " cam asta reiese. Multe femei sunt ipocrite, majoritatea, cam toate laughing las`o balta

| ioanadanny a răspuns:

Auzi rrr hai mai posteaza si ipocriziile barbatilor sa vedem ce tendinte mai aveti voilaughingnormal barbatul de aia e barbat sa stea pe post de magar la picioarele noastrewinking

| Merry24 a răspuns:

Cate prostii scoateti si voi...

| Roza21 a răspuns:

Dupa ce ca o fac cand vrea el mai are si pretentii sa ma si misc(cand nu am chef) ete cum sa nu se pare ca mai ipocrit e cel care a scris intrebarea

Răspuns utilizator avertizat